• رسانه نیکی، رسانه ای برای این که بدون پرداخت هزینه، به نهادهای خیریه کمک مالی کنید

    دو جوان ایرانی رسانه ای تبلیغاتی به نام رسانه نیکی طراحی کردن که کاربر می تونه با نصب اون روی سیستم یا موبایلش بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنه، به نهادها و مؤسسات خیریه کمک مالی کنه!
    کلیاتش اینه که با نصب نرم افزار روی سیستم یا گوشی، از کنترل پنلش مجموعه یا مجموعه هایی از گروه های تصاویر مثلا هنری، طبیعت، اجتماعی و غیره رو انتخاب می کنی. این تصاویر میان روی دسکتاپت قرار می گیرن؛ برای اینکه به روز بشن هم کافیه در روز برای چند دقیقه آنلاین باشی تا خودش به روز بشه (الزامی نیست هر روز آنلاین یشید، هروقت آنلاین شدید اون به روز میشه). گوشۀ این تصاویر تبلیغ خیلی کوچکی از برندهای تجای و شرکت هاست که همین میشه منبع درآمد.
    کاربر توی کنترل پنلش می تونه درآمدی که از نصب این تصاویر منقوش به آرم تبلیغاتی به دست آورده رو ببینه و تصمیم بگیره که چقدر از این درآمد به نهادهای خیریه و به کدوم هاشون تعلق بگیره و چه میزانی از اون درآمد صرف تهیه جایزه و امتیاز برای خودش برای شرکت در قرعه کشی بشه؛ شرح کامل در لینک پیوست:
    0 0 دیدگاه ها 0 سهام
    لطفا وارد شوید تا بتوانید لایک کنید، به اشتراک بگذارید و دیدگاه ارسال کنید
استوری های بیشتر
تمامی حقوق برای گروه نرم افزاری دیما محفوظ است ، طراحی شده توسط دیما تمپلیت (میترا تمپلیت) ، قدرت یافته از دیما سی ام اس

از سایت های زیر بازدید کنید!