پیوندهای اجتماعی
 • طراحی سایت Mobile first، این روزها بسیار رایج است و حتما شما دوستان عزیز نیوسئو، تاکنون درباره الگوریتم mobile-first index و نقش طراحی mobile-first در سئو سایت چیزهایی شنیده اید. اما آیا می دانید چگونه سایت خود را با الگوریتم mobile-first index گوگل مطابقت دهید؟ احتمالا سوالاتی مانند موارد زیر برایتان پیش آمده است:

  منظور از طراحی Mobile first چیست؟
  آیا طراحی mobile first همان طراحی واکنش گرا یا طراحی سایت ریسپانسیو می باشد؟
  تفاوت طراحی mobile first با طراحی واکنشگرا چیست؟
  چه استراتژی هایی برای ایجاد سایت های Mobile first وجود دارد؟
  ما در این مقاله پرسش و پاسخ سئو، می خواهیم به این سوالات رایج شما پاسخ دهیم و در پایان به ارائه معرفی برترین استراتژی های طراحی وب سایت های Mobile first خواهیم پرداخت. از شما دعوت می کنم این مقاله را تا انتها با دقت بخوانید و برای طراحی mobile-first سایت تان اقدام کنید.

  چرا طراحی Mobile first یا mobile-first design تنها استراتژی موثر در 2019 است؟

  هر کسی می داند که موبایل، تبدیل به هدف نهایی شده است. در واقع، حتی احتمال زیادی وجود دارد که شما همین مقاله را هم با دستگاه موبایل خودتان مطالعه کنید!

  هنوز مثل آدم های پیر که به سختی می توانند عادات خودشان را تغییر دهند، بسیاری از افراد هنوز وبسایت های خودشان را برای کامپیوترهای دسکتاپ طراحی می کنند و سپس سعی می کنند آن ها را برای دستگاه های موبایل متناسب سازند. وصله از این ناجور تر نمی شود!

  کاملا ساده است؛ این روش به هیچ وجه جواب نمی دهد. چرا شما باید برای یک واسط که دیگر مثل قبل کار نمی کند سایت های خودتان را طراحی کنید (منظورمان دسکتاپ است) و سپس سعی کنید تکنولوژی جدید را در آن جای دهید؟ قطعا روش کاری شما نباید به این صورت باشد.

  چرا به جای آن، وبسایتی را ایجاد نمی کنید که برای دستگاهی باشد که اکثر مردم حالا از آن استفاده می کنند و همچنین برای دسکتاپ هم کار کند؟

  گوگل به صورت شفاف بیان کرده که حالا اولویت با موبایل است و mobile first بودن سایت ها، یکی از مهم ترین موضوعات است. حالا زمان آن رسیده که از گذشته ها بگذرید، زیرا اکنون 5 میلیارد کاربر موبایل حضور دارند که قرار هم نیست که این تعداد کمتر شود.

  به همین دلیل طراحی برای دسکتاپ کاملا اشتباه است و طراحی سایت واکنش گرا برای موبایل هم شاید کافی نباشد. در نتیجه استراتژی های طراحی سایت Mobile first، برترین استراتژی در 2019 می باشد.

  زمان آن رسیده که طراحی کنش گرا برای وبسایت را کنار بگذاریم

  فرض می کنیم که شما به یک قطار نیاز دارید. شما یک قطار سریع می خواهید، قطاری که می تواند شما را در دو ساعت از پاریس به لندن برساند (اگر واقعا این قطار وجود دارد، فرض کنید که هنوز این قطار ساخته نشده). آیا شما اول یک قطار زغال سنگی درست می کنید و بعد آن را به یک قطار برقی دیزلی سریع السیر تبدیل می کنید؟ قطعا خیر زیرا این کار، اتلاف وقت و هزینه به صورت مسخره است، به خصوص به این دلیل که قطار های سرعت بالا می توانند روی ریل های عادی کار کنند در نتیجه شما نیاز ندارید اول یک قطار زغال سنگی درست کنید.

  در واقع، این کاری است که اکثر افراد در زمینه طراحی سایت برای موبایل انجام می دهند. آن ها نخست یک سایت را برای دسکتاپ طراحی می کنند، سپس تلاش می کنند تا این سایت بر روی موبایل عملکرد خوبی داشته باشند در حالی که آن ها باید سایتی را طراحی کنند که بر روی هر دو نسخه، عملکرد خوبی داشته باشد.

  قبل از این که ما بخواهیم نحوه طراحی وبسایت های mobile first را به صورت دقیق بررسی کنیم، ما باید در رابطه با طراحی واکنش گرا صحبت کنیم.

  تفاوت بین طراحی واکنش گرا برای موبایل و طراحی mobile first چیست؟ آیا در اصل این دو طراحی مشابه نیستند؟ به هیچ وجه!

  آیا طراحی واکنش گرا برای موبایل و طراحی mobile first، مشابه هم هستند؟

  طراحی های واکنش گرا برای وبسایت و طراحی mobile first بخش های مشابهی دارند، اما روش ها، رویکردها و استراتژی های آن ها کاملا متفاوت است.

  تفاوت طراحی سایت واکنشگرا و طراحی سایت Mobile first
  واکنش گرا بودن نسبت به موبایل، یک روش طراحی فنی وبسایت است که در آن، CSS برای تنظیم کردن سایت نسبت به دستگاه مورد استفاده برای بازدید از سات، اجرا می شود. این کد نویسی پیچیده تر می باشد و این طراحی، نیاز سازگاری با دسکتاپ را در اولویت قرار می دهد. به بیان دیگر، این وبسایت ها نخست برای کاربر های دسکتاپ ساخته می شوند و سپس، برای کار بر روی دستگاه های موبایل، متناسب می شوند.

  اما در طرف دیگر، روش mobile first، یک استراتژی طراحی می باشد. در حالی که این روش از یک قالب کنش گرا نسبت به موبایل استفاده می کند، نیاز کاربران موبایل را در اولویت قرار می دهد. به جای ایجاد کردن یک وبسایت دسکتاپ و سپس متناسب سازی آن برای کاربران موبایل، شما وبسایتی را ایجاد می کنید که اکثریت کاربران (کاربران موبایل) را در اولویت قرار می دهد.

  استراتژی طراحی وب سایت,استراتژی های طراحی سایت,سایت Mobile first

  وبسایت های موبایل سال ها مانند یک چاره اندیشی برای سایت ها بوده است. اما هنوز 52.64% از تمام ترافیک اینترنت از طریق دستگاه های موبایل ایجاد می شود.

  با اجرای هفت استراتژی زیر، شما وبسایت هایی را طراحی می کنید که در واقع برای موبایل طراحی شده است و فقط برای دسکتاپ نمی باشد.

  برترین استراتژی های طراحی وب سایت های mobile first در سال 2019
  طراحی برای روش mobile first قرار نیست خیلی پیچیده باشد. همچنین با افزایش کار های فریلنسری و اقتصاد گیگ (جایگاه های شغلی به صورت موقتی)، پیدا کردن طراحان حرفه ای، خیلی کار سختی نیست.

  در نتیجه شما باید کار خودتان را شروع کنید و نیاز کاربران موبایل را در اولویت قرار دهید.

  با استفاده از روش زیر، شما می توانید کاربران موبایل خودتان را در اولویت قرار دهید و ابزار مختلفی را برای اجرای ساده تر این طراحی، به کار بگیرید.

  درج محتوای کمتر
  در رابطه با محتوا، کمتر، بهتر است! (واقعا!)

  صبر کنید، الان دقیقا چه گفتیم؟ محتوای طولانی تر بهتر نیست؟

  خب این حالت بستگی دارد (این پاسخ، محبوب ترین پاسخ در اینترنت است)

  در واقع پست های طولانی تر و عمقی تر می توانند نه برابر مشتری هدایت شونده بیشتری نسبت به پست های کوتاه ایجاد کنند.

  اما، خواننده های موبایل، صفحه نمایش های کوچکی را پیش روی خودشان دارند.

  محتوای شما برای این که با اولویت موبایل طراحی شوند، باید خلاصه و شفاف باشد، در نتیجه وقتی که می خواهید استراتژی های وبلاگ نویسی خودتان را شروع کنید، حتما باید طراحی Mobile first را در نظر داشته باشید.

  راه حل: شما باید با استفاده از یک ابزار گرامر، محتوای خودتان را دقیق و منحصر به فرد نگاه دارید تا بتوانید اطلاعات دقیق را در کوتاه ترین حالت، ارائه کنید. شما باید متن خودتان را تا جایی که می توانید به پاراگراف های کوتاه تبدیل کنید.

  طراحی Mobile first,طراحی سایت Mobile first,طراحی سایت واکنش گرا برای موبایل

  ساده نگاه داشتن سایت
  استفاده از حداقل منابع، در حال حاضر یکی از گرایش های جدید در تمام ابعاد زندگی است. حقیقت این است که افراد عاشق سادگی هستند. سادگی باعث کاهش اضطراب، بهبود شفافیت و افزایش رضایت مندی می باشد.

  این موضوع برای طراحی وبسایت هم صدق می کند. در واقع الان در طراحی وبسایت، کوتاه بودن و ساده بودن بهتر است. شما باید المان هایی را در وبسایت خودتان نگاه دارید که واقعا ضروری هستند و بقیه موارد را کنار بگذارید.

  “اما، چطور می توانیم مشخص کنیم سایت ما دقیقا به چه چیزهایی نیاز دارد؟ از خودتان بپرسید آیا فلان چیز باعث رضایت مشتری می شود؟ در این صورت، باید المان مد نظر خودتان را نگاه دارید.

  در رابطه با هر المان، از خودتان بپرسید آیا واقعا ضروری است یا خیر. به عنوان مثال، آیا مثلا می توانید تعداد سوالات فرم های تماس را کاهش دهید؟

  آیا می توانید تعداد لینک های موجود در منوی ناوبری خودتان را کاهش دهید؟

  در ادامه، ما شش نکته دیگر را برای ساده سازی سایت به شما ارائه می کنیم:

  کاهش تعداد صفحات سایت
  اضافه کردن ویژگی های جستجوی بهتر تا کاربران بتوانند چیزی که می خواهند را پیدا کنند.
  افزایش فضای سفید برای کاهش ظاهر غم و اندوه
  استفاده از فونت های ساده و بزرگتر
  حفظ حداکثر دو ستون برای صفحات موبایل
  طراحی واکنش گرا,عوامل رتبه بندی گوگل

  راه حل : سعی کنید سایت خودتان را ساده نگاه دارید. از شر دکمه های کوچک، تصویر های بی فایده و فرم های طولانی خلاص شوید!

  طراحی mobile first دکمه فراخوان CTA
  هیچ چیزی بدتر از این نیست که شما بر روی یک لینک در دستگاه موبایل خودتان کلیک کنید اما لینک باز نشود زیرا در حالی که سایت اصلی با موبایل سازگار است، اما صفحه فرود آن لینک با موبایل سازگار نیست.

  یا مثلا یکی دیگر از مشکلات این است که شما وارد یک سایت می شوید اما نمی توانید فرم های تماس آن را پر کنید.

  دکمه های فراخوان عمل شما تنها در صورتی موثر هستند که برای موبایل طراحی شده باشند. در غیر این صورت، شما مشتری ها و فروش زیادی را از دست می دهید.

  راه حل: دیگر پول و وقت خودتان را هدر ندهید. مطمئن شوید که CTA شما هم به صورت mobile first طراحی شده باشند. لینک های خودتان را بررسی کنید و فراخوان های عمل سازگار با موبایل مانند پیام های متنی SMS و چت های زنده را در نظر بگیرید.

  همچنین، قیف تبدیل مشتری های موبایل شما باید با ویژگی های جدید مانند ویبره موبایل با کلیک بر روی دکمه، تجارب خرید اینترنتی به صورت تمام صفحه در موبایل و جمع آوری امضا را در خود داشته باشد.

  استراتژی طراحی وب سایت,استراتژی های طراحی سایت,سایت Mobile first

  برقراری ارتباطات موبایلی به سادگی
  موضوعی مهم: کاری کنید ارتباطات موبایل، ساده شود.

  قطعا هیچ شکی نیست که دستگاه های موبایل باعث شده نحوه ارتباط ما با هم و با برندهای مختلف، تغییر کند.

  آیا می دانستید که 97% از آمریکایی ها گزارش کردند که آن ها حداقل یک پیام کوتاه را در روز ارسال می کند؟ تحقیقات نشان داده که افزایش در پیام های کوتاه باعث افزایش در اضطراب مرتبط با تماس های تلفن همراه شده است.

  افراد حالا می خواهند به سوالات شان پاسخ داده شود و همیشه می خواهند سریع به پاسخ مد نظرشان برسند.

  همچنین آن ها مایل هستند در صورت امکان، مجبور به تماس گرفتن نباشند.

  آیا شما روش های تولید محتوای خودتان را به صورتی تنظیم کرده اید که مطابق با نیازهای مشتری های امروزی باشد؟ در غیر این صورت، احتمالا شما مشتری های خودتان را ناراضی می کنید حتی بدون این که متوجه شوید. حالا زمان آن رسیده که این شرایط را تغییر دهید. خوشبختانه، ابزار بسیار زیادی برای تغییر ساده این شرایط وجود دارد.

  مثلا شما می توانید از یک ابزار نرم افزاری مانند Freshdesk استفاده کنید تا ارتباطات مشتریان خودتان را در کانال ها و دستگاه های مختلف، مدیریت کنید. این برنامه مکالمه های قبلی را پیگیری می کند، درخواست های ورودی را اولویت بندی می کند و حتی به شما کمک می کند تا این روند را به صورت خودکار آماده کنید

  استراتژی طراحی وب سایت,استراتژی های طراحی سایت,سایت Mobile first

  همچنین شما باید یک چت زنده و یا یک چت بات را هم به وبسایت خودتان اضافه کنید تا وبسایت شما برای کاربران موبایل، حالت تعاملی بهتری داشته باشد. در صورتی که می خواهید یک روش تبدیل ساده را به دست بیاورید، همین چت زنده بهترین روش است. چت بات ها، یک روش بسیار ساده برای ایجاد تجربه عالی برای کاربران موبایل بدون تغییرات گسترده در وبسایت می باشد.

  راه حل: شما باید از تکنولوژی های مختلف مانند چت بات ها و نرم افزار های کمکی سازگار با موبایل استفاده کنید تا ارتباطات موبایل در وبسایت شما، ساده شود.

  طراحی های گرافیکی با اولویت موبایل
  شما ممکن است با خودتان بگویید “آیا طراحی گرافیکی واقعا در رابطه با mobile first مهم است؟” پاسخ ما یک بله بسیار قوی است!

  یک مطالعه در رابطه با ارزش طراحی گرافیکی نشان داد شرکت هایی که بر روی طراحی گرافیکی تمرکز دارند، نسبت به شرکت های دیگر 200 درصد عملکرد بهتری داشتند. وبسایت هایی که طراحی خوبی دارند همچنین به عنوان وبسایت های قابل اعتماد، به یاد ماندنی و با کارایی ساده تر در نظر گرفته می شوند.

  در نتیجه، طراحی گرافیکی mobile first باید به چه صورتی باشد؟

  بر اساس Venngage، بیشتر گرایش های طراحی های گرافیکی در سال 2019 به صورت زیر است:

  رنگ های شفاف
  عناصر تایپوگرافی قوی
  فضاهای هندسی و الگوهای انتزاعی
  طرح های رنگی متضاد و روشن
  طراحی های پویا و متمایز
  طراحی های کاملا ساده
  طراحی ها و نمایش های دستی و اصیل
  تصویر های واقعی
  این موارد به صورت عملی به چه معنی هستند؟

  شما باید از شکل های درشت، خط های شفاف و رنگ های روشن و المان های تایپوگرافی استفاده کنید. شما باید از فضای سفید استفاده کنید که هم از نظر بصری باعث روان تر شدن طراحی می شود و ناوبری توسط کاربران موبایل را ساده تر می کند.

  استراتژی طراحی وب سایت,استراتژی های طراحی سایت,سایت Mobile first

  راه حل: شما باید از ابزار طراحی گرافیکی استفاده کنید تا طراحی شما به یاد ماندنی، قابل اعتماد و ساده بشود. شما می توانید از ابزار مختلف مانند Canva و Snappa استفاده کنید که کتابخانه ها و نمونه های مختلفی را برای طراحی گرافیکی در اختیار شما قرار می دهد.

  جمع بندی

  کامپیوتر های دسکتاپ دیگر قدیمی شده اند. کنش گرا بودن نسبت به موبایل، دیگر برای جذب کاربرهای موبایل کافی نیست.

  اگر می خواهید یک وبسایت ایجاد کنید که استفاده از آن با موبایل ساده باشد و گوگل و کاربران آن را دوست داشته باشند، طراحی mobile first بهترین و ساده ترین روش است.

  اما تغییر روش اجرای کارها، همیشه سخت است.

  اما شما انگیزه کافی برای این کار دارید مگر نه؟

  همانطور که می بینید، طراحی mobile first به معنی تغییر کل فرایند ها نیست. به جای آن، طراحی mobile first به معنی این است که در تولید محتوا، تصویر، CTA و ارتباطات، ما باید تمرکز خودمان را بر روی کاربران موبایل قرار دهیم.

  دیگر نباید زمان زیادی صرف ایجاد کردن سایت های ضعیف موبایل را درست کنیم که کاربران از آن ها متنفر باشند. به جای آن، باید از نکات بالا استفاده کنید تا وبسایت های شما مطابق میل کاربران موبایل و موتور های جستجو باشد.
  0 0 دیدگاه ها 0 سهام
  لطفا وارد شوید تا بتوانید لایک کنید، به اشتراک بگذارید و دیدگاه ارسال کنید
 • مارکت پلیس (Market Place) خود را ترسیم نمایید
  اولین مسئله ای که باید متوجه آن باشید، این است که مشتریان بالقوه در یک مارکت پلیس محدود هستند. همچنین، تعداد سایت های بزرگ رسانه و بلاگ هایی که مخاطب واقعی دارند نیز محدود است.
  به طور سنتی، سئوکارها سعی می کنند محتوای خود را تا جای ممکن، بر روی دامنه های زیادی منتشر کنند. اوایلی که سئو به وجود آمده بود، تئوری آن گرفتن لینک از دامنه های مختلف و زیاد، تا جای ممکن بود تا به این شکل بتوانند رنک وب سایت خود را بهبود بخشند.
  مخاطب اصلی خود را تشخیص دهید
  نوجوانان (Innovators) و پذیرندگان آغازین (early adopters) ممکن است محتوای شما را به شکلی به اشتراک گذارند یا لینک کنند که تاثیر زیادی داشته باشد. اگر محتوای شما نتواند به خوبی آنها را هیجان زده کند، شما شکست می خورید. این افراد نه تنها می توانند توجه بیشتری را نسبت به محتوای شما جلب کنند، بلکه وقتی محتوای شما را به اشتراک می گذارند، ارزش آن را تایید می کنند.
  با این مخاطب ها ارتباط برقرار کنید. حتی اگر صاحب برند بزرگی باشید، ارتباط برند با مخاطبین و برقراری ارتباط خوب با مخاطب ضروری است. چرا که می تواند به محتوای شما اعتبار ببخشد.

  به همان جایی بروید که مخاطب موردنظرتان در آنجا حضور دارد
  مشتری مورد نظر شما زمان زیادی را در بخش های مختلف اینترنت می گذراند. حتما با آنها، همان جایی که هستند ارتباط برقرار کنید.
  دلیل انجام این کار، سرعت بخشیدن به رشد مخاطبان شما و ارتباط آنها با محتوایتان است. من اغلب به این کار، حضور در مقابل OPA) Other People’s Audiences) یا مخاطبین دیگران می گویم. این یکی از قدرتمندترین راه های افزایش مخاطبین و وفاداری آنها به شماست. همچنین با این کار می توانید موقعیت هایی برای ساخت مخاطب مستقیم خود بسازید.
  نقش ستون ها (The role of columns)
  همانطور که قبلا گفتیم، بهترین سایت های رسانه ای بیشترین تاثیر را در مارکت پلیس (marketplace) دارند.
  0 0 دیدگاه ها 0 سهام
  لطفا وارد شوید تا بتوانید لایک کنید، به اشتراک بگذارید و دیدگاه ارسال کنید
 • سلام دوستان اگه ممکنه در مورد این سایت هم نظرتون رو بگید. سپاس
  0 0 دیدگاه ها 0 سهام
  لطفا وارد شوید تا بتوانید لایک کنید، به اشتراک بگذارید و دیدگاه ارسال کنید
 • امکاناتی مناسب با وسعت کسب و کار خود برای سایت در نظر بگیرید:

  امکانات سایت باید متناسب با وسعت کسب و کار شما باشد. در واقع باید امکاناتی را در نظر بگیرید که به آنها نیاز است و نه بیشتر. امکانات اضافه فقط باعث سنگین شدن سایت و گیجی و سردرگمی بازدیدکننده می شود.

  بررسی سایت های معتبر در حوزه فعالیت خودتان:

  برای اینکه بتوانید به الگوی مناسبی برای نحوه طراحی سایت برسید، بهترین راه مراجعه کردن به سایت های معتبر در زمینه کاری خودتان است. علاوه بر این اگر قرار است که طراحی سایت را به دست طراحی دیگر بسپارید باز هم این راه بهترین روش است تا بتوانید از طراحانی که این سایت های معتبر را طراحی کرده اند استفاده کنید و در واقع کار را به یک گروه متخصص و امتحان پس داده بسپارید.
  0 0 دیدگاه ها 0 سهام
  لطفا وارد شوید تا بتوانید لایک کنید، به اشتراک بگذارید و دیدگاه ارسال کنید
 • مدیریت سایت و محتوای آن را به وردپرس بسپارید:

  وردپرس به دلیل اینکه بسیار ساده، سریع و نیز دارای نسخه فارسی است و همچنین می توان بر روی آن قالب ها و افزونه هایی را نصب کرد، بسیار انتخاب هوشمندانه ای است.

  البته وردپرس برای همه سایت ها هم مناسب نیست. اگر بیزینس شما نیاز به ماژول های سنگین و حرفه ای مثل حسابداری، تحلیل تراکنش ها، امتیازدهی پیشرفته به کاربران و باشگاه مشتریان دارد بهتر است از وردپرس استفاده نکنید …

  ساختار و قالب سایت مدرن و ساده باشد:

  باید ساختار و قالب سایت خود را طوری در نظر بگیرید که بازدیدکننده بتواند راحت به قسمت های مختلف سایت دسترسی پیدا کند و دچار گیجی و سردرگمی نشود. دسته بندی صحیح و نمایش آدرس مکانی که بازدیدکننده در آن قرار دارد می تواند مفید باشد.

  توسعه سلسله مراتب را فراموش نکنید:

  شما باید سلسه مراتب ساده ای که شامل صفحه اصلی، صفحه درباره ما و صفحه تماس است را در نظر بگیرید. همچنین باید این سلسه مراتب برای دسته بندی کالاها و سرویس ها نیز وجود داشته باشد.
  0 0 دیدگاه ها 0 سهام
  لطفا وارد شوید تا بتوانید لایک کنید، به اشتراک بگذارید و دیدگاه ارسال کنید
 • برای انتخاب هاست توسعه کسب و کار را در نظر بگیرید:

  قبل از اینکه دامنه ای را انتخاب کنید باید به این مسئله فکر کنید که آیا می خواهید در آینده کسب و کار خود را گسترش دهید و یا اینکه کسب و کار شما کوچک باقی خواهد ماند. به عنوان مثال سایت هایی که بر روی پلتفرم wix و یا squarespace قرار می گیرند فقط برای کسب و کارهای کوچک مناسب هستند و نمی توان آنها را توسعه داد. بنابراین برای اینکه در آینده مجبور به انتقال سایت خود به هاستی جدید نشوید همین الان تصمیم بگیرید که می خواهید کار خود را توسعه دهید یا خیر. زیرا انتقال سایت از یک هاست به هاست دیگر می تواند آسیب به سایت وارد کند.
  0 0 دیدگاه ها 0 سهام
  لطفا وارد شوید تا بتوانید لایک کنید، به اشتراک بگذارید و دیدگاه ارسال کنید
 • آموزش سئو در نیوسئو، بهترین سایت سئو ایران
  https://www.newseo.ir/seo-learning

  آموزش سئو از سالها قبل در کشورهای اروپایی مورد توجه بوده است و در 5 سال اخیر کشور ایران هم در زمینه استفاده از گوگل در لیست 5 کشور اول دنیا قرار گرفته است، به همین سبب سئو در سالهای اخیر به شدت مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است به طوریکه بیش از 50 درصد سایتهای برتر ایران، بیشترین ورودی و فروش خود را مدیون گوگل هستند.

  سئو فقط به معنای بهینه سازی سایت ها برای گوگل نبوده و شامل تمام موتورهای جستجو می شود اما همانطور که گفته شد در ایران استفاده از گوگل به مراتب بیشتر از سایر موتورهای جستجوگر است.

  شرکت در دوره های حضوری و جامع آموزش سئو
  دوره جامع آموزش سئو از مبتدی تا پیشرفته و به صورت حضوری برگزار می شود. این آموزش ها که سرفصل های آن در صفحه مربوطه به صورت کامل لیست شده است، توسط امیر قمصری تدریس شده و دارای هدایا و خدمات پشتیبانی ارزشمند است.

  سئو چیست
  به زبان ساده سئو علمی است که به وسیله آن وب سایت شما می تواند در نتایج موتورهای جستجوگر از جمله گوگل نمایان شده و افزایش ترافیک داشته باشد. این علم شامل تکنیک های بسیار زیاد و جذابی است که نیاز به تمرین فراوان و درنتیجه تسلط بر بهینه سازی سایت به صورت سئو داخلی و سئو خارجی دارد.

  سایت شما با قرار گرفتن در رتبه های اول گوگل با افزایش بیش از 50 برابری فروش مواجه خواهد شد که شاید باورکردنی نباشد اما کسانی که تجربه کرده اند می دانند قدرت سئو سایت حتی از این هم بیشتر است.

  باید بدانید که اخیرا گوگل با ارائه الگوریتم های جدید مثل RankBrain هوشمند شدن بیش از پیش خود را در بحث بررسی سئو سایت ها به شکل خارق العاده ای نشان داده و در واقع شعارهای سالهای قبل خود را عملی کرده است. حتی روش ساخت بک لینک ها هم تغییر کرده است و همه سئوکاران باید به سمت آموزش سئو جدید روی بیاورند.

  ساخت بک لینک وارد دوره جدیدی شده است که تحلیل و کارشناسی آن بسیار مهم بوده و هر اشتباهی در آن ممکن است به سئو سایت آسیب وارد کند. البته وب مستر هم در سالهای اخیر تغییرات زیادی داشته است که در بخش آموزش سئو سایت نیوسئو به آن هم پرداخته ایم.

  فیلم آموزش سئو
  در سایت نیوسئو آموزش سئو رایگان ارائه می گردد تا افراد علاقه مند به این عرصه بتوانند دانش خود را در زمینه سئو لحظه به لحظه بهبود بخشند و از آن در کسب و کار اینترنتی خود استفاده کنند. این آموزش ها به چند حالت آموزش تصویری سئو، کتاب آموزش سئو، فیلم آموزش سئو و متون آموزش سئو ارائه شده است.

  این بخش شامل تمام مقالات نیوسئو در زمینه آموزش سئو سایت و بهینه سازی سایت ها برای گوگل می‌ باشد. بیشک با خواندن این مقالات شما می توانید سایت خود را به شرایط مطلوبی در رتبه بندی های گوگل برسانید و در نتیجه آن باعث افزایش بازدید، افزایش مشتری و در نهایت افزایش فروش خود شوید.

  در این مقالات امیر قمصری به شما نکات کلیدی زیادی را آموزش داده است و معتقد است سئو علمی نیست که منحصر به گروه خاصی از مردم باشد و باید همه وب مسترها و صاحبان کسب و کار اینترنتی آن را به خوبی فرا گیرند.

  الگوریتم های گوگل خیلی سریع بروزرسانی می شوند و بنابراین نیاز است شما همواره به اطلاعات جدید سئو و بروزرسانی های مداوم گوگل دسترسی داشته باشید. نیوسئو به عنوان بروزترین مرجع سئو ایران همواره با ارائه آموزش کامل سئو، شما را از نکات جدید سئو مطالع خواهد کرد.

  پیشنهاد ما این است که اگر شما در زمینه سئو مبتدی هستید، در ابتدا از کتاب های نیوسئو استفاده کنید تا ضمن آشنایی بیشتر با علم سئو از تکنیک های آموزش سئو هم اطلاع پیدا کنید و سپس به سمت حرفه ای شدن پیش بروید.

  آموزش سئو وردپرس حرفه ای
  آموزش رایگان سئو وردپرس، یکی از دغدغه های وبمستران برای برای سئو و بهینه سازی سایت هایشان می باشد. افزونه سئو وردپرس yoast و افزونه سئو ووکامرس از جمله موارد مهمی است که در آموزش سئو وردپرس فارسی همواره به آن ها پرداخته می شود. تنظیمات سئو yoast نیز که برای کاربران نیوسئو همواره سوال مهمی بوده، جزو مباحث مهمی است که در بحث آموزش سئو وردپرس حرفه ای به آن خواهیم پرداخت.

  آموزش سئو خارجی یا آموزش سئو off page و همچنین آموزش سئو داخلی سایت یا آموزش سئو on page، در مقالات آموزش سئو مبتدی سایت نیوسئو مطرح شده است.
  0 0 دیدگاه ها 0 سهام
  لطفا وارد شوید تا بتوانید لایک کنید، به اشتراک بگذارید و دیدگاه ارسال کنید
استوری های بیشتر
تمامی حقوق برای گروه نرم افزاری دیما محفوظ است ، طراحی شده توسط دیما تمپلیت (میترا تمپلیت) ، قدرت یافته از دیما سی ام اس

از سایت های زیر بازدید کنید!